הגעה מקרואטיה למונטנגרו

איך לשלב את מונטנגרו עם קרואטיה בטיול אחד? מה צריך לדעת על הגעה מקרואטיה למונטנגרו? 2 מדינות בטיול אחד!

תיירים רבים ממונטנגרו משתמשים בדוברובניק כנקודת ההתחלה שלהם, עם מספר מעורר קנאה של טיסות בשנה. חברות תעופה רבות מכל רחבי העולם נוחתות ללא הרף בעיר, הגובלת בקרואטיה, סרביה, בוסניה והרצגובינה, קרואטיה וקוסובו.

אם תסיים את נסיעתך בפודגוריצה ונוסע עוד דרומה

כדי לחקור את אלבניה, השכרת רכב בקרואטיה יכולה להיות יקרה, במיוחד אם תוסיף את דמי ההחזר השונים. אם אתה אוסף את מכוניתך מדוברובניק, אתה יכול לקחת אוטובוס למונטנגרו ולאסוף אותו בהרצג לאחר מעבר הגבול.

אם אתה טס לדוברובניק

כדאי לשקול להישאר שם לילה ואז לעבור מוקדם למחרת בבוקר למונטנגרו. בחרתי בדרך הארוכה יותר למוסטאר מכיוון שצוות המלון המליץ עליה ומכיוון שלא יכולתי לעמוד בפני מבט קצר בדרך בדרכי מקרואטיה. אם תרצו לנסוע דרומה מאוחר יותר, הגיוני יותר להתחיל בזאגרב ולחקור את בירת המדינה ולראות את חצי האי איסטריה ואת אגמי פליטביצה.

בטיול הכביש הזה תכירו עוד 2 מדינות (אלבניה ומונטנגרו) ותחסכו קצת כסף בינתיים

זה מתחיל ומסתיים בדוברובניק ומעביר אותך דרך מונטנגרו, קוטור וערים היסטוריות אחרות כשאתה מפליג לאורך החוף הדלמטי. לאחר שעזבת את מונטנגרו, תצא מעל גבול קרואטיה לדוברודניק, שם תעבור במעבורת קצרה לאזור מחוץ למונטנגרו בשם Ailipi. "הפלגה קרואטית" בת 8 ימים מתחילה ומסתיימת בדוברובניקי ומעבירה אתכם על פני חצי האי איסטריה ומונטנגרו, אחר כך לסרביה ולבסוף לאלבניה.

הם חוצים את הגבול לאלבניה, חתיכה קטנה של בוסניה-הרצגובינה המחלקת את קרואטיה לשני חלקים.

המצב בקרואטיה דומה למצב במונטנגרו

כחברה באיחוד האירופי, על קרואטיה לעמוד בכל הצעדים הנדרשים על ידי האיחוד האירופי, אך היא אינה נמצאת באזור שנגן הגובל באלבניה, בוסניה-הרצגובינה. , סרביה, קוסובו, מקדוניה וקרואטיה. קרואטיה נמצאת, עם זאת, מחוץ לאיחוד האירופי, ואילו מונטנגרו אינה רק בגלל מעמדה כחברה באיחוד האירופי, אלא גם בגלל קרבתה לבלקן.

לפני שאתה נכנס או עובר דרך בוסניה-הרצגובינה

סרביה או מונטנגרו, בדוק את הקישור הרשמי של הממשלה לקשרים סרביים-מונטנגרים לפני כניסה או מעבר. בזמן שאתה ממתין לתשובות ממשטרת הגבול הקרואטית, תן לה לענות על שאלותיך ולהסתכל במדריך התיירות שלנו לתיירים המגיעים לקרואטיה מקרואטיה. את החדשות האחרונות ניתן למצוא בעדכון הנסיעות של קרואטיה של TCN ולקבל תשובות בזמן אמת. עליך להוריד את אפליקציית Viber או להוריד את האפליקציה עצמה. בזמן שאתה ממתין לתגובה ממשטרת הגבול הקרואטית, תוכל לקבל שאלות על קהילת המידע שלנו על נסיעות סך הכל קרואטיה.

היתרון העיקרי של Fly Drive Holiday

הוא בכך שנוכל לספק לך את המידע הדרוש ליצירת מסלול תפור אישית לטיולך מקרואטיה למונטנגרו. רשימת אריזה לכל אחת מהטיסות שלנו זמינה בחבילת מידע הלקוחות ומתעדכנת מדי יום בשעה 15:00. אנו נמצאים גם בפייסבוק, טוויטר, גוגל +, פינטרסט, אינסטגרם ואתרי מדיה חברתית אחרים.

תוכלו גם להתאים מסלול זה לספינה בספליט או בטרוגיר

קרואטיה, ותהיו קרובים יותר לאיי דלמטיה ולכן תבלו יותר זמן ביעד שלכם. אם אתם מתכננים לבקר במונטנגרו בשייט יאכטה (למרבה הצער אין שירות סירות ציבורי בין קרואטיה למונטנגרו), כדאי לשקול טיול סירה מאורגן הכולל מעבורת מדוברובניק לזאגרב ומעבר לספליט או מספליט לטרוג בקרואטיה. מסלול זה עובר את אותו המסלול כמו טיסות Fly Drive Holiday, כך שתוכלו להציג את כל המסלולים הזמינים באתר שלנו ובדף מידע נסיעות. במהלך שהותכם בדוברוניק תוכלו למצוא מידע נוסף אודות שירותי אוטובוסים בין שדה התעופה למרכז העיר באתר תחנת האוטובוסים דוברודניק.

מדינה זו אינה מאפשרת כניסה של מטיילים ששהו בסרביה

ללא קשר לאומיותם או מטיילים ששהו בסרביה. אנא התייעץ עם השגרירות שלך או עם הרשויות בקרואטיה כדי להבטיח שתוכל להיכנס לקרואטיה. אם אתה נוסע למונטנגרו או למקומות אחרים שאישרו מקרים של נגיף הכורון, אנא פנה לרשויות המקומיות לפני הנסיעה אם אתה צריך לתכנן תכניות נסיעה נוספות. אל תצפו מאיתנו לשום דבר עד שתחזרו הביתה, גם לאחר הגעתכם לקרואטיה או לאחר סיום הטיול.

אם אתה שוכר רכב בקרואטיה ורכב משלך מגיע

כולכם תזדקקו לביטוח גבולות, הידוע בכינויו zeleni karton (גרין קארד), אם אתם שוכרים רכב מקרואטיה או נוסעים איתה מקרואטיה. אם שכרתם רכב או מתכננים לבקר במונטנגרו, וודאו כי מכוניותיכם מבוטחות לפני שאתם שוכרים אותן. אינך צריך כרטיסים ירוקים בכדי לשכור מכוניות או לנסוע לקרואטיה מסרביה או ממדינות בלקן אחרות.

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה במונטנגרו מתחילה כאן