מונטנגרו דרכי הגעה

איך להגיע למונטנגרו? מידע על דרכי הגעה, התניידות קלה ונוחה למטרת חופשה וטיול במונטנגרו! אז איך מגיעים אל מונטנגרו? כל הפרטים כאן!

מאמר זה הוא חלק מהמדריך שלנו לתרמילאות תרמילית במונטנגרו, המכיל טיפים וטריקים לקמפינג וללינה במהלך טיול במונטנגרו. ב"מדריך הטיולים למונטנגרו "ריכזנו רשימה של דברים שאתה צריך לדעת על המדינה, האנשים והתרבות. קווי אולקין, המחברים את מונטנגרו עם איטליה, עוברים מבר, בארי, קוטור ובארינג דרך הכבישים המהירים K ו- Bar.

חברות תעופה אחרות טסות לדוברובניק בקרואטיה השכנה

הקרובה לגבול, ומשם אוטובוסים נוסעים למונטנגרו. שדה התעופה דוברודניק, קרואטיה, הוא שדה התעופה היחיד במדינה עם טיסות ישירות לאיטליה וממנה, ועוצר בפריסטינה, בארי, קוטור ובריינג, כמו גם ערים גדולות אחרות.

ישנם אוטובוסים מדוברובניק בקרואטיה לקוטור

אבל זה לא נסיעה נוחה אם אתה רק צריך לבלות יום אחד במונטנגרו. אם אתם נשארים יותר זמן, אזי נסיעה ברכב, באוטובוס או במטוס היא הדרך הטובה ביותר להגיע למונטנגרו. עם זאת, לא הייתי מציע לנסוע לטואנגרו ברכב, מכיוון שהיא לא מאוד ידידותית לסביבה.

אם יש לך מכונית ואתה רוצה לראות את הצדדים השונים של המדינה, הייתי מציע לנסוע בכביש P14, אבל אתה יכול גם לשקול להביא נהג פרטי שייקח אותך דרך מונטנגרו. יש כל כך הרבה אפשרויות שונות לבחירה, אז הנה כמה טיפים לטיול שלך במונטנגרו.

אם אתם רוצים לעשות טיול למונטנגרו ואינכם יכולים לשכור רכב

ישנם מספר טיולי יום מונטנגריים שתוכלו לקחת בקוטור, טיווט ובודווה. אם אתם שוהים בנאפולי יום אחד בלבד, אני ממליץ לכם לבקר בכביש המהיר K, באזור פרסט או אפילו במפרץ קוטור, שנמצא בסמוך לגבול קרואטיה ופופולרי גם לטיולי יום לדוברובניק. אין ספק שיש יותר מונטנגרו מאשר רק ה- P14, אבל אם אתה מגיע מקרואטיה ויש לך יום שלם עליו, אתה בהחלט צריך להפוך את הכביש המהיר K ואת הפרסט בראש סדר העדיפויות. זו גם עיירה יפה לחקור אותה תוך כמה שעות, ויעד נהדר לטיול יום.

לתרמילאים קצת יותר קשה להגיע לשם, אבל רפטינג נגיש כאן והוא תוספת נהדרת למסלול שלך במונטנגרו.

אם ברצונכם לנסוע למונטנגרו בסירה, תוכלו להזמין מעבורת מאנקונה לבארי באיטליה באמצעות קווי מונטנגרו. מנמל בר תוכלו לצאת לשייט בעיר מונטנגרינה ולאחר מכן לפריסטינה, בירת סרביה.

אין הרבה רכבות שנוסעות למונטנגרו, אלא כזו שעוברת מבר לסרביה ואחר כך לפריסטינה. אין הרבה תחנות רכבת בבר, בירת מונטנגרו, אז אתה צריך להיות באחת התחנות שנוסעות לבר ממדינה אחרת, סרביה, או להיפך.

התרחיש היחיד בו רכבות יכולות להיות אופציה

הוא לנסוע למונטנגרו ברכבת דרך אלבניה, אך אין רכבות נוסעים בינלאומיות. אפשר גם לנסוע במעבורת מאלבניה או מאיטליה לסרביה, כפי שעשיתי. אם אין טיסה ישירה מהודו למונטנגרו, הדרך הקלה ביותר תהיה לטוס לפריס או לרומא ולקחת טיסת המשך. עם זאת, ניתן לנסוע לאלבניה ברכבת אם אתה נוסע מבלגרד לקוסובו ומשם לפריסטינה או מקוסובו לבר.

אם אתה חוצה את הבלקן

אחד מהם יכול להיות עמלות גבוהות וביטוח, אך אם אתה נוסע למדינה אחרת, יש לך גם אפשרות לטוס. כדאי לקחת אוטובוס מקרואטיה להעברה לדוברובניק ואז להרים את הרכב במונטנגרו. אתה יכול לשכור רכב מכל חברת השכרת רכב בקרואטיה או קרואטיה ולנסוע לגבול כדי להיכנס לארץ. אם אתה הולך לכל מקום במדינה זו, אתה יכול גם לבלות בו כמה ימים.

אתה יכול לחצות את בוסניה והרצגובינה, אלבניה וקרואטיה, אך עליך לנסוע לבריטניה ברכבת מבארי באיטליה. ניתן גם לקחת את המעבורת מקרואטיה למונטנגרו דרך נמל דוברובניק או משם בסירה.

ניתוב: מבארי באיטליה תוכלו לקחת את הרכבת דרך נמל דוברובניק או משם בסירה למונטנגרו. אתה צריך לנסוע דרך סרביה, מה שאומר שאתה צריך להגיע למונטנגרו דרך בלגרד, סרביה ותחנת הרכבת הקרובה במרכז העיר.

אם אתם מתכננים לבקר במדינות אחרות כמו גם במונטנגרו, G Adventures מציע טיול שמתחיל בדוברובניק עם "הרפתקאות שייט במונטנגרו" ומסתיים בדוברוניק. תוכלו גם לגלות זאת באתר האינטרנט שלהם לקבלת פרטים נוספים על הטיול ומידע נוסף.

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה במונטנגרו מתחילה כאן