מונטנגרו שלג

שלג במונטנגרו ואתם מתבעסים שאתם מגיעים בתקופת החורף? תדעו שמונטנגרו קסומה גם בשלג ובגשם. כל מה שצריך לדעת מזג אוויר במונטנגרו בחורף!

השלג המשיך לרדת ביום ראשון, והוסיף לסבל של עיירות בהרי האפנין שעל הים האדריאטי, שעדיין נאבקות בכמה גשמים בתוך שבועיים. המצב במונטנגרו, שם אומרת הסוכנות המטאורולוגית במדינה כי שלג זה שלושה ימים, הוחמר בגלל המצב. השלג יירד שוב ביום שני, 14 במרץ 2017 בזאגרב, בירת המחוז הצפוני ביותר בקרואטיה, ומדגיש כי העיר אפנה שעל ההר מעל הים האדריאטי עדיין נאבקת בכמה שלגים בשלושה שבועות במחוז הצפון מערבי. של סרביה. שלג מחמיר את המצב בסלובניה, עיר באזור הדרומי ביותר בחצי הכדור הצפוני הנאבקת בכמה שלג במהלך השבועיים האחרונים. השלג ממשיך לרדת בדרום-מערב סרביה ביום שלישי, 5 בדצמבר 2020, סמוך לעיר ווובודינה, סרביה.

מונטנגרו

שעדיין לא התגלתה יחסית, היא יעד חופשה חורפי מבריק למי שרוצה לברוח מהקהל. אם לא מתחשק לכם לנסוע רחוק מהחוף, אך עדיין רוצים לחוות את השלג ואת ארץ הפלאות החורפית האמיתית, צאו לפארקים. תוכלו לעלות על סנובורד במורדות ההרים, המהווים מקום נהדר לסקי, נעלי שלג וגלגולי שלג וכן לסקי. ב 1400 ק"מ, סקי יכול להיות ממש מרגש ובחורף אפילו מגלשות.

אם אתה רוצה לנסוע למונטנגרו בדצמבר

עליך להיות בצמיגי חורף ברכב שלך ולא להשתמש בשרשראות שלג אלא אם כן הכבישים מכוסים לחלוטין בשלג או קרח. אם לא יורד שלג וקור, פברואר יכול להיות קצת קשה אם ברצונכם לחקור את עיירות החוף, אך גם לעשות כמה טיולים, לראות את הפיורדים וללכת לאזורי ההרים בהם יש שלג לבן יפהפה ונוצץ. שלג וסגירת כבישים יכולים להוות בעיה, אז היכונו לזכור את החופשה הנפלאה הזו על ידי נסיעה להרים ולאזור שמסביב לעיר סרייבו, שם הוא יפהפה, לבן ונוצץ בשלג, כמו גם לחוף.

צאו לנסיעה בכביש לגבעת לובצ'ן ותהנו מהנוף מראש ההר, עם נוף לסרייבו ולשאר מונטנגרו בחורף.

ביקור במונטנגרו בדצמבר יכול להיות מעניין ושימושי

גם אם החופים כבר סגורים והחוף נטוש. אם מסיבה כלשהי אינך רוצה לנסוע להרי מונטנגרו, תוכל לבקר בחוף. מזג האוויר במונטנגרו מספיק חם עד סוף החודש כדי שכולם יוכלו לצאת לשנה החדשה.

בצפון הארץ יש לעתים קרובות ימי שמש, שהם כל כך נעימים, אבל החורף במונטנגרו נעים יותר עבור הסקייטרים, כי אין לנו כל כך הרבה שמש. אתה יכול גם לטייל בשלג, ולו לכמה שעות או אפילו לכל היום או רק לשעה.

מונטנגרו עשירה באזורים הרריים הרריים המשקיפים על הים

אך האקלים במונטנגרו נע ליבשה והופך ממוזג יותר ויותר בקיץ וקריר יותר בחורף. החוף עדיין חם, הטמפרטורה הממוצעת בשעות אחר הצהריים היא 15 מעלות והגשם בצורה של גשם. בקיץ קריר יותר והטמפרטורה באזורי ההרים יורדת מתחת ל 12 מעלות צלזיוס. זה ירד שלג בכל החורף ולעתים קרובות יש שלג וכיסוי שלג שנמשך כל החורף, ולכן יש הרבה גשמים. בעוד שטמפרטורות החורף הממוצעות הן במהלך היום בקולאסין, ההרים מכוסים בשלג כבד, מצטברים גשמים ומעט גשמים.

בינתיים יהיה קר למדי ומושלג בחודשי החורף, עם טמפרטורות של -20 מעלות בקולאסין ו -30 מעלות באזורים אחרים של הארץ.

למונטנגרו יש נוף יוצא דופן ואלטרנטיבות רבות להרפתקנים במקרה של כשל שלג

החל מאופנועי שלג ואופני הרים ועד רפטינג במים לבנים אם הוא ייכשל. מפסגות גבוהות ועד גבעות ועמקים מכוסים שלג, החורף מביא אווירה שונה לחלוטין למונטנגרו. יש הרבה כאלה בכל אזור סקי במונטנגרו, והם נמצאים בהרי קולאסין ובאזורים אחרים של המדינה, כמו גם באזורים רבים אחרים.

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה במונטנגרו מתחילה כאן