מונטנגרו אטרקציות מומלצות

מה לעשות במונטנגרו? מה לראות במונטנגרו? לפניכם רשימת אטרקציות מומלצות במונטנגרו למטייל הישראלי >>

אם הייתי צריך לבחור את המקום הכי יפה במונטנגרו בכללותה, זו הייתה עיר הנמל פרסט. אני יודע שאני יכול לשנות דברים שאני לא יכול לעשות. בדיוק אמרתי את זה ללא סדר מסוים, אבל מגיע לו מקום בכל טיול לבלקן. שאלנו כמה בלוגרים נהדרים של טיולים על הדברים הטובים ביותר שהם יכולים לעשות, מקומות שהם יכולים לבקר בהם ומה עליהם לקרוא כדי לגלות מה יש להם לומר.

קוטור כמובן נמצא ברשימה הגבוהה ביותר של המקומות הטובים ביותר לינה במונטנגרו ושהייה בעיר העתיקה היא חובה אם אתה מבקר בקוטור. הוא ממוקם 25 קילומטרים מבודבה, אך זו אחת הערים היפות ביותר בסרביה והנמל השני בחשיבותו באירופה.

אני חושב שהמקומות הטובים ביותר במונטנגרו נמצאים בכל מקום שאתה הולך

אתה מוצא את המקומות הקטנים והנפלאים האלה. ישנם כ -20 מהם ברשימת "המקומות הטובים ביותר לבקר" בעת ביקור במונטנגרו, ואני ממשיך להוסיף חדשים. אני בטוח שבכל פעם שתגלה אותם שם, תגלה מקומות מדהימים חדשים. הנה רשימה של הפעילויות הטובות ביותר והמקומות המועדפים לבקר במונטנגרו, כולל כמה פחות ידועים. בואו נעשה כמה דברים, לעודד אתכם לעשות אותם, ואז נסתכל על מקומות הלינה הטובים ביותר שלי ונלמד עוד על אופן התנועה.

מה לעשות ולראות במונטנגרו במהלך החופשה שלך: ישנם מקומות רבים לבקר בהם, כולל כמה מיעדי התיירות הפופולריים ביותר, אך גם חלקם פחות מוכרים, אך גם כמה גדולים.

הפארק הלאומי דורמיטור

הוא יער פראי סביב הכפר ההר זאבליאק ויערותיו הפראיים הם יעד תיירותי מומלץ לחובבי טבע – מטיילים ומשפחות המחפשים פעילויות בחיק הטבע בזמן טיולים במונטנגרו. דורמיטורים הם יעדי טיול פופולריים וקניון טרה חוצה את הפארק הלאומי. המעוניינים לטייל במונטנגרו יכולים לתפוס עותק של הרי מונטנגרו ולבקש מדריך טיולים שלם לכל סרביה, קרואטיה, סלובניה, מקדוניה, סרביה וקרואטיה.

אם יש לך הזדמנות לבלות כמה ימים במהלך הביקור שלך

אתה בהחלט צריך לבדוק את המדריך שלנו לאירוח הטוב ביותר בקוטור. אנו ממליצים לך להשתמש במפה האינטראקטיבית הנהדרת שלנו כדי למצוא את המיקום האידיאלי שלך במחירים הטובים ביותר. אל תשכחו לעצור בפודגוריצה וליהנות מההמולה של העיירה הקטנה לזמן מה ולראות בעצמכם את הנוף המדהים של מונטנגרו ממרכז העיר וממרכז העיר ההיסטורי. זה יהיה מסע נפלא באמת אם תחליט להיכנס ולשקוע במדינה היפה הזו עם הנופים היפים והאנשים היפים שלה. אם אתה נוסע לז'נבה, תוכל לחפש הזמנות ב- booking.com למטה כדי ללמוד עוד על מלונות, מסעדות, מלונות ואפשרויות נסיעה אחרות.

כנראה שלא סיקרנו הכל בתגובות, אז יידע אותנו אם יש אפשרויות רבות עבורך. זה כל מה שיש לנו, אל תשכח לבקר במקומות טובים אחרים ולספר לי מה אתה מתכוון!

ראשית כל

עלינו להגיע למקום האידיאלי לחקור כמה מהאטרקציות התיירותיות היפות ביותר במונטנגרו. אם אתם בחופשה בארץ ורוצים לצאת לנופים פחות ידועים אך אפיים, עליכם להגיע להר אורג'ין ליד הרצג נובי. אבל אם אתה נשאר במונטנגרו זמן מה ומבלה שם יותר מ -2 ימים, אתה יכול לבלות את רוב הימים בהרקגנובי, אך תחילה סע לפורטו, אחת הדירות השכירות הטובות ביותר, לפני שתתיישב שם.

אם יש לך רק יום או יומיים ואתה רוצה לנצל את המרב מביקורך במונטנגרו ולשנות את התנהגותך ואת מסלול הנסיעה על ידי ביקור בפארק הלאומי לובצ'ן ובמנזר אוסטרוג ביום השני

אז אני ממליץ על סירה טיול למפרץ קוטור. לאחר מכן תוכלו לבלות את היום השלישי (או יותר) בחקר העיירות לאורך חוף הים האדריאטי ואז ביום הרביעי בפורטו.

אם אתם מבקרים במונטנגרו עם משפחה עם ילדים קטנים

עליכם לשקול אטרקציות אחרות עם נוף לעיר בודווה. אם אתם מבקרים עם ילדים (כמוני), קראו את המאמר המיוחד שלנו על ביקור בקוטור עם ילדים או קראו על מקומות נהדרים אחרים בהם תוכלו לבקר עם ילדיכם בקרואטיה.

מלבד מפרץ קוטור

פלא הטבע המדהים ביותר של מונטנגרו הוא קניון טרה. אם אתה שוקל גם את המדינה הבלקנית, רשמנו 10 מהמקומות הטובים ביותר באנגרו שיעזרו לך לתכנן את שהייתך. ואם אתם מחפשים זמן טוב לבקר במונטנגרו, קראו את המדריך המקיף שלנו למונטנגרו. להלן רשימת המקומות שחקרנו בטיול הכביש האחרון שלנו בן 10 הימים, עם קישורים לכמה מהמקומות המועדפים עלינו בארץ.

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה במונטנגרו מתחילה כאן