מונטנגרו בקיץ

מונטנגרו בקיץ? חודשי הקיץ זו עונה מומלצת לטיול במונטנגרו עם מזג אוויר מושלם, טמפרטורה נוחה ונופים קסומים וירוקים! קיץ במונטנגרו למטייל הישראלי!

במדריך הקטן הזה למונטנגרו, אספר לכם איך ביליתי יומיים באחד המקומות הטובים ביותר במונטנגרו, מה שישאיר אתכם ביראת נפש ותחושה שעליכם לחזור מיד. הטמפרטורות עולות, הטבע מתעורר ואתה מוכן לחקור את אתרי הטבע, ההיסטוריה והתרבות של פנגרו. לפני שתזמינו את החופשה שלכם במונטנגרו בקיץ הקרוב, קראו ותגלו עשרה מפסטיבלי הקיץ שכדאי לכם להיות ברדאר שלכם.

אם אתה נמצא כאן לסמסטר קיץ כמתנדב של ה- ILP

אני ממליץ לך ללכת לחופים כמה שיותר בחודש מאי ויוני. עונת השיא ביולי ובאוגוסט פופולרית מאוד, מה שאומר שתתקשו למצוא חוף שאינו צפוף. אם אתם רוצים שמש מובטחת ונוף טוב להרים, זה המקום להיות בו, במיוחד בקיץ.

אם אתה מבלה את רוב הטיול שלך במונטנגרו על הכביש

זה הזמן הטוב ביותר לעשות את זה ולהירגע מבלי לעשות שום דבר מאומץ מדי. מזג האוויר שטוף שמש, חם וממוזג על ידי רוח, מה שהופך אותו לזמן טוב לחופשות חוף, במיוחד ביולי ובאוגוסט. הקיץ הוא אחד התקופות הפופולריות והטובות ביותר לבקר במונטנגרו, עם מספר תיירים גבוה ומזג אוויר טוב.

טמפרטורת הקיץ הממוצעת בחוף

היא 27 מעלות, אך עונת הקיץ מתחילה בחודש יוני ונמשכת עד אוגוסט, אז הטמפרטורה המרבית עולה ל 33 מעלות (מקסימום) והטמפרטורה הממוצעת בהרים ל 46 מעלות. עונת השיא היא יולי ואוגוסט, כאשר מלונות רבים בהזמנה מלאה, אך יש עונת שיא ביולי ובאוגוסט, כאשר רוב המבקרים מגיעים לכאן. יוני – יולי הוא הזמן הטוב ביותר לחופשת חוף, כולל שטח חוף, כמו גם מספר טוב של תיירים.

מי הטורקיז הצלולים של חוף מונטנגרו יפים כל כך

עד שהאקלים הים תיכוני מאפשר קיץ ארוך ומתון, המהווה את האטרקציה למצטיינים. אם אתה לא רוצה לשחות במונטנגרו בחורף, אלא אם כן אתה ממש משוגע, תמיד יש אפשרות לראות את השקיעה מחוף הים לבד.

הים האדריאטי מספיק חם לשחייה ושנורקלינג, ואילו החוף חם יותר בקיץ (35%) מאשר בחורף. האקלים מתון וגשום, ממוזג ברוחות, אך ההרים לא רוצים שזה ישתנה בטווח הקצר, ולכן הימים שטופי שמש, חמים ועננים לחלוטין.

אם אתה רק רוצה לבלות קצת זמן על החוף, שבוע יכול להספיק לטיול תרמילאים למונטנגרו, אבל כדי להשיג את כל מה שיש למדינה להציע, אתה צריך שבועיים לפחות. אם אתם רוצים לחסוך קצת כסף ולא לבזבז הרבה, בואו לטונגרו ותיהנו מחופשה נפלאה.

אם חיפושים הם בראש סדר העדיפויות שלך

אז הייתי מציע לבקר במונטנגרו על כתפי החודשים מרץ ומארס. אם אתם רוצים לחוות שקט יותר במונטנגרו, התקופות הטובות ביותר לבקר באי הן האביב והסתיו. מזג האוויר בסרביה בנובמבר הוא חם בתחילת החודש ובאמצע החודש, אך עדיין חם ביום ודי קר בערב.

על החוף

האקלים במונטנגרו בדרך כלל דומה לזה של הים התיכון, שיש בו קיץ חם ויבש וחורפים מתונים. על החופים זה פחות או יותר מה שהיית מצפה ממדינה באוקיינוס האטלנטי, אבל גם קצת קר יותר אם אתה נוהג בפנים הארץ. כפי שניתן לראות מביג'לו פולג'ה ופליווליה, הטמפרטורות באלפים אלה דומים ואף קרים יותר בלילה.

החופים בחוף מונטנגרו מלאים עד אפס מקום, ובאוגוסט ארזנו את המזוודות וחזרנו לעיר הבירה זאגרב.

במונטנגרו חם מספיק לשחות ביולי ובספטמבר

אם כי ביוני ובאוקטובר הוא קצת קריר יותר. האקלים של מונטנגרו נע ליבשה ומתחמם באביב ובקיץ, למעט החודשים החמים ביותר של יוני, יולי ואוגוסט. באזורים ההרריים, ההרריים המשקיפים על הים, ישנם מונטנגרים רבים, במיוחד בקיץ.

ביקרתי במונטנגרו בסוף ספטמבר וגיליתי שמזג האוויר עדיין די נחמד

עם מעט קהל. זה יכול להיות די צפוף בקיץ, אבל זה עדיין עמוס מאוד כשאתה שם רק על כתף אחת של העונה. אני מתאר לעצמי שלא יהיה שלג באזורי החוף של פנגרו בחורף, כך שלא יהיה שם חורף אמיתי. כשנדבר על מזג האוויר באזורי ההרים של מונטנגרו בדצמבר, נגלה שיש עדיין שלג על הקרקע, אם כי לא כמו באביב ובקיץ.

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה במונטנגרו מתחילה כאן