חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

5 ימים במונטנגרו בחודש מאי

יש לכם 5 ימי טיול במונטנגרו? לא יודעים מה לעשות או לראות או איך לחלק את הטיול שלכם?
להלן סיכום טיול מושלם לגבי 5 ימים במונטנגרו מאת המטיילת Anat Mulla Hag >>
מונטנגרו נהדרת! ההרים העצומים השחורים והערים הקטנות העתיקות, פשוט אחד המקומות היפים בעולם!

טיסה לטיווט ושאטל להתמקמות בבודווה. מלון אבאלה נפלא ליד חוף נהדר ותצפית מהממת מהחדר. אנחנו לקחנו רכב ליומיים מבודווה אבל אם נוחתים בטיוואט ממליץ מאוד לשכור רכב מאבי סוכנות קולומבוס, עזר מאוד לפני ואחרי הטיול עם שאלות גם כשלא הזמנו אצלו בטיוואט. יש לאבי דף פייסבוק ממצה ומעניין ״מונטנגרו – הפורום של אבי״
היו לנו למעשה ארבעה ימים מלאים, היינו אז עם שני קטנים בגילאים 1 ו- 5 וכדי לטעום מכל מה שמונטנגרו יכולה להציע מצד אחד וליהנות מנופש קיץ עם מים, החלטנו להקדיש את היום הראשון והאחרון לבטן גב בבודווה עצמה וטיילנו ביומיים באמצע
יום 1 – טיסת ישראייר, נסיעה מטיוואט לבודווה, התמקמות במלון avala, שכשוך בבריכה העגולה התלויה במלון עם הנוף המדהים. בערב סיור בין חומות העיקר העתיקה כולל כניסה לטירה ומסעדה.
יום 2 – נסיעה דרומה לכיוון סבטי סטפן, מספר עצירות נוף מהממות לאורך קו החוף, הליכה בטיילת של petrovac עד הסלע המיוחד בסופה, המשך לתצפית מעל אגם סקאדאר ושיט באגם בחלקו הצפוני יותר בפארק הלאומי. השיט לכשעצמו שיוצא ממסעדת skadar jezero restaurent אחרי virpazar היה חוויה נהדרת עם נופים נהדרים לאורך הפארק הלאומי באגם כולל טבילה במהלכו. סיום בארוחת דגים טובה במסעדה שממנה יצאנו. חזרה לבודווה.
יום 3 – עליה לכיוון שיטנייה, פארק לאומי לובצן, עליית המדרגות ותצפית המלך על הרי מונטנגרו, משם המשך להיילייט של הטיול, הירידות המתפתלות מהר לובצן לכיוון קוטור עם תצפיות נוף מטורפות, כל זווית נוף מכל פיתול הולכת ונהיית שונה ויפה יותר, סיור בעיר העתיקה של קוטור, מפאת חום וקטנים ויתרנו על העלייה במדרגות קוטור (חוויה בהחלט שווה בשעות שקיעה וערב למי שזה מסתדר לו). משם המשכנו לאורך מפרץ קוטור אל העיירה פיראסט, שיט נחמד מאוד לאי שממול לפיראסט. המשך למעבורת שהעבירה אותנו צד עם הרכב אל ארוחת ערב במרינה של טיוואט (הרבה יאכטות מפוארות של עשירי אירופה) ונסיעה חזרה לבודווה.
יום 4 – את היום הזה הקדשנו למנוחה ולשני החופים שבקרבת מלון avala. נכנסים אליהם ברגל דרך החוף של המלון. מקום שמשי נהדר ומתאים מאוד לרחצה, אופנוע ים ומשחקי מים לקטנים.
יום 5 – טיסה חזרה ארצה לישראל.
מונטנגרו – יעד מהמם עם נופים יפים שבהחלט עוד נחזור אליו אל מה שלא הספקנו!

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה במונטנגרו מתחילה כאן

דילוג לתוכן