חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

יום טיול מאורגן במונטנגרו: דורמיטור, טארה ומנזר אוסטרוג

הכירו את קו החוף היפה של מפרץ קוטור, לפני שעולים לגבהים הגבוהים של הר דורמיטור. התפעלו מהקניון העמוק ביותר באירופה, מקניון טארה וצאו לטייל סביב האגם השחור לפני ביקור במנזר אוסטרוג.

ראה את האזור הכפרי הציורי של מונטנגרו בסיור מודרך מקוטור. התפעל מאגמים צלולים, חופים מרהיבים, מנזר אוסטרוג המפורסם ועוד.

לאחר שעזבתם את קוטור תראו את היופי של שני איים סמוכים, גבירתנו של הסלעים וסנט ג'ורג'. עברו לגבהים גבוהים יותר לעצירת צילום שנייה מעל מפרץ Risan.

המשיכו לניקשיץ', העיר השנייה בגודלה במונטנגרו, ועצרו עוד עצירה לתמונות באגם המלח המלאכותי. קחו הפסקת ארוחת בוקר הכרחית לאחר סיור הבוקר שלכם ותיהנו מאוכל ושתייה מקומיים טעימים.

סעו לכיוון הר דורמיטור, בו מתנשאות פסגות סלעיות גבוה לשמיים. חולפים על פני אורנים עבותים ויער נשיר צבעוני. עצרו בגשר Đurđevića Tara, הגבוה באירופה כאשר נבנה בשנת 1940. חצו את הגשר באורך 365 מטרים, 172 מטרים מעל רצפת הקניון אם תרצו.

ממשיכים אל התכשיט הנסתר של הפארק הלאומי דורמיטור, האגם השחור המלכותי, בין 18 אגמים קרחונים מעל 1,500 מטר על הר דורמיטור. כולם ביחד נקראים "עיני ההר". צאו לטיול רגלי במסלול של 4 קילומטרים מסביב לאגם.

עצרו ב-Žabljak, העיירה הגבוהה ביותר בבלקן, הממוקמת בגובה 1,450 מטר מעל פני הים. סעדו בארוחת צהריים של אוכל מונטנגרי מסורתי. לאחר מכן, צאו על הכביש לעבר האתר הרוחני המתויר ביותר במונטנגרו, מנזר אוסטרוג.

התחל את העלייה שלך במעלה הכביש הצר והמפותל סמוך לשקיעה, תהנה מנופים מרהיבים של המנזר השוכן מאוד. צפו בשרידי הנזיר Vasilije Ostroški, שייסד את המקום. חזור לקוטור בסוף הסיור.

אופציה להתחיל את הסיור מכמה יעדים שונים במונטנגרו:

יציאה מקוטור – בכתובת Stari grad 283, Kotor 85330, Montenegro

יציאה מטיוות – יוצאים מהחנייה של העיר – Tivat city parking lot

יציאה מבודווה – נא להיות מול סופרמרקט Voli.

יציאה מהרצג נובי – אנא היו בחניון מול תחנת האוטובוסים המרכזית Herceg Novi.

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה במונטנגרו מתחילה כאן

דילוג לתוכן