חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אם אתם במקרה בסביבת פודגוריצה (16 ק"מ) ביום ראשון, צאו לחווה הנפלאה הזו, שהוקמה כמקלט לחמורים שעברו התעללות ומוזנחות. הם גם מייצרים (ומכורים) חלב חמורים, שנאמר כי הוא טיפולי להפליא. זהו מקום נפלא, לא מנצל עבור אוהבי בעלי חיים ומשפחות; החמורים רגילים לילדים קטנים. יש צורך בהזמנה לפני הביקור, ולמרות שהכניסה היא בחינם, על המבקרים לקחת פינוקים מתאימים (תפוחים או גזר) לאטרקציות הכוכבות. תבקרו גם במוזיאון חמורים שנמצא באזור החווה.

פתוח כל יום 9 בבוקר עד 12 וחצי בצהריים

חוות חמורים במונטנגרו - מה צריך לדעת?

מונטנגרו היא ביתם של כמה מחוות החמורים הוותיקות באירופה. חוות אלו מהוות אטרקציה תיירותית פופולרית, המציעה למבקרים תובנה לגבי השיטות המסורתיות המשמשות לגידול וטיפול בבעלי חיים אלו. המבקרים יכולים לערוך סיור בחוות החמורים וללמוד על ההיסטוריה שלהם, כמו גם איך הם מנוהלים היום. הם יכולים גם להתבונן בחמורים בסביבתם הטבעית, להתקרב עם היצורים העדינים הללו. חוות החמורים של מונטנגרו מציעות חוויה ייחודית שלא ניתן למצוא בשום מקום אחר בעולם – הצצה למסורות בנות מאות שנים שעדיין נותרו בחיים היום.

מונטנגרו היא ביתם של כמה מחוות החמורים היפות באירופה. חוות אלו הן דרך מצוינת לחוות את החיים הכפריים ולקבל הצצה לאורח החיים המסורתי של חקלאים מונטנגרים.

ביקור בחוות חמורים במונטנגרו הוא כמו לקחת צעד אחורה בזמן, שכן חוות אלו עדיין מנוהלות בשיטות מסורתיות. המבקרים יכולים לקחת חלק בפעילויות כמו האכלה, טיפוח ורכיבה על חמורים, כמו גם ללמוד כיצד מטפלים בהם ומשמשים אותם לעבודה.

חוות חמורים במונטנגרו מציעות תובנה על התרבות וההיסטוריה של המדינה. מלמידה על חשיבות החמורים לחקלאים מקומיים, ועד לסיור בכמה מחוות החמורים היפות באירופה – יש משהו לכל אחד בחוות חמורים במונטנגרו.

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה במונטנגרו מתחילה כאן

דילוג לתוכן