מונטנגרו בחורף

לטוס למונטנגרו בחורף – האם כדאי להגיע אל מונטנגרו בחודשי החורף הקרים והגשומים? מה יש לעשות בחופשה חורפית במונטנגרו? מזג אוויר, תחזית, טמפרטורה..

בכל הנוגע ללינה וטיולי חורף במונטנגרו, יש לקחת בחשבון כמה ניואנסים. עבור מקומיים רבים, עונת החורף (עונת השפל inenegro) מתחילה כאשר תיירים עוזבים ומסתיימים מיד לאחר הגעתם. בקיץ המקומות עמוסים ועבור רבים מהמקומיים זה מתחיל באותה הדרך כשהם עוזבים. אם אתם רוצים להימנע מהקהל וליהנות מהעיר העתיקה, הזמן הטוב ביותר הוא החורף, מכיוון שהוא מציע כיף למגוון אנשים.

אני מקווה שזה עזר לך להבין אילו דברים אתה עלול להיתקל כשאתה מגיע למונטנגרו לטיולי חורף

אני מקווה שזה שינה את דעתך לגבי וינטריננגרו ושאתה משוכנע שזה זמן נחמד ורענן לבקר בו, מכיוון שאי אפשר לעשות את זה כשאין שום דבר לעשות במונטנגרו בחורף. לא משנה איזה סוג בילוי בחורף המונטנגרי תחליטו, אתם יכולים להיות בטוחים שלא תתאכזבו.

יש אנשים שמצפים לחורף

אחרים מעדיפים חורף לבן יותר ונאלצים לנסוע למקום קר למדי במונטנגרו. כאשר אנו מדברים על מזג האוויר באזורי ההרים של מונטנגרו בדצמבר, שימו לב שלא יהיה שם חורף אמיתי. אל תזלזל באפשרות שהרים ותנאי מזג אוויר פתאומיים הם אפשרות אם תחליט לחקור את מונטנגרנס בחורף.

לעת עתה

מונטנגרו נותרה יעד חורף שלא התגלה, אך ההרים האדירים מציעים הזדמנות נהדרת לסקי, לסנובורד ולספורט חורפי אחר. מרכז ספורט החורף Durmitor Bjelasica מציע לתיירים ולספורטאים אולימפיים חורף נעים במונטנגרו. מי שאוהב ספורט חורף יכול לפנק את עצמו בכמה אזורי הרים עם 30 ק"מ של כיף סקי בהרי הארץ. ברוכים הבאים לחורף של מונטנגרים עם ההרים האדירים ביותר, אשר בחורף מציעים את התנאים הטובים ביותר עבור שלג ונעלי שלג.

אם אתם מחפשים את המקום המושלם למסיבת סילבסטר, מונטנגרו יכולה להציע לכם גם את זה. בין אם אתם מחפשים סקי, נעלי שלג, סקי או ספורט חורף אחר בהרי הארץ, הוא מציע את המקום המושלם ביותר לשלג.

ככל שהחורף מתקרב

מונטנגרו היא פנינה שלא התגלתה, בה מזרח אירופה פוגש את המערב. פנינה נסתרת זו בהרי צפון מונטנגרו תתחרה בשוויץ, צרפת ואיטליה בסקי החורף. זהו ביתם של מתקני סקי ונעלי שלג מהטובים בעולם, כמו גם מספר אתרי סקי ומלונות.

קחו הפסקה ממזג האוויר העגום והגשום בהרים ותהנו מהנופים המרהיבים של ההרים המלכותיים ויופיים הכבוש

מונטנגרו פתחה מספר אתרי ומלונות סקי ושלג, כמו גם מגוון בתי מלון ומסעדות. ההרים המלכותיים האלה כובשים את היופי מעצמם ומציעים מגוון פעילויות, עם סקי וסנובורד פופולריים במיוחד.

קיץ

הוא הזמן הטוב ביותר לחופשת חוף, במיוחד ביולי ובאוגוסט, אך הסתיו, החורף והאביב מושלמים גם לביקור במדינות השכנות. באופן כללי, מזג האוויר עשוי לרצות את תושבי רוסיה, שרגילים עוד יותר לכפור חורף. התקופה הטובה ביותר לבקר במונטנגרו היא שטופת שמש, חמה ולחות עם רוח, עם חיים נעימים בבודווה או בריביירה.

בהשוואה ליעדי חורף אחרים

מונטנגרו היא אפשרות זולה יותר ומאפשרת לך לראות יותר ולעשות יותר עם פחות. עם החבילות העונתיות ממפרץ צ'די לוסטיקה, אחד מאתרי החורף הפופולאריים ביותר במדינה, תוכלו לחוות את החורף במונטנגרו בצורה קרובה יותר, מכיוון שתוכלו להירגע במהלך שהותכם במדרונות. למרות שרוב האורחים במונטנגרו מעדיפים קיץ, למדינה זו יש מה להציע בחורף, במיוחד עבור גולשים וסנובורדים.

הביקור במונטנגרו בחורף משתלם מאוד, המחירים נמוכים וכדאי לבקר בדצמבר. מחירי הכרטיסים והלינה זולים משמעותית בהשוואה ליעדי חורף אחרים כמו אוסטריה, גרמניה, צרפת, איטליה, שוויץ וארה"ב.

בחורף מונטנגרו נותנת לאורחיה כל כך הרבה דברים עד שאי אפשר להסתובב ממנה.

מונטנגרו עשירה באזורים הרריים הרריים המשקיפים על הים

וגשם יורד בצורת גשם. האקלים של מונטנגרו נע ליבשה והופך ממוזג יותר, ובחלק מהאזורים ההרריים הטמפרטורות יורדות מתחת ל 12 מעלות צלזיוס. על החוף עדיין חם, אך הטמפרטורה הממוצעת בשעות אחר הצהריים היא סביב 15 מעלות צלזיוס וטמפרטורת האוויר יורדת רק ביותר מ -10 מעלות צלזיוס בימים מסוימים. החורף במונטנגרו לא קשה מדי; הגשם הממוצע הוא 5-10 ס"מ בשנה, והמשקעים נגרמים לעיתים קרובות בגלל שלג וכיסוי שלג שנמשך לאורך כל החורף. למרות שטמפרטורת החורף הממוצעת היא בשעות היום בקולאסין, אין שלג משמעותי על ההרים, הטמפרטורה של אזור ההר יורדת ב 12 אוק, הטמפרטורה הממוצעת אחר הצהריים היא -15 מעלות, טמפרטורת האוויר יורדת ב 10 בלבד מעלות ביום אחד והגשמים הם בממוצע כ 1.5 – 2 אינץ '.

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה במונטנגרו מתחילה כאן