מונטנגרו למטייל

מונטנגרו למטייל הישראלי העצמאי – מונטנגרו היא המקום הכי טוב לחופשה חלומית של טיול טבע! 

מונטנגרו היא המקום המושלם לטייל או לשוט וליהנות מהיופי הטבעי של מונטנגרו. יום מרגיע בפרסט הוא הזדמנות מושלמת לנשום את האוויר הצח של הים האדריאטי ולהירגע. זהו המקום האידיאלי לטיול יום בו תוכלו ליהנות מטיול חוף ובאותה עת לחקור את הרי מונטנגרו.

אם אינכם מבקרים במונטנגרו

תוכלו גם לצאת לטיול יום לקוטור בקרואטיה, משם נוסעים אוטובוסים. שדה התעופה בדוברובניק ובקרואטיה השכנה נמצא קרוב לגבול, כך שאם אתם בלחץ זמן, ישנם טיולי יום לביקור בכמה מהאטרקציות התיירותיות הפופולריות ביותר במונטנגרו. דוברוניק וקרואטיה הם היעדים הטובים ביותר לתיירים המגיעים במטוס, במיוחד מצפון מערב אירופה. שתיהן מוגשות על ידי חברות תעופה גדולות רבות והן מהוות אפשרות טובה לטיסות ארוכות טווח מאירופה והמזרח התיכון.

זה מקל על תכנון טיולי יום קצרים

ואם אתם מתכננים לבקר במדינות אחרות כמו גם במונטנגרו, ל- G הרפתקאות יש טיול שמתחיל בדוברובניק עם "הרפתקאות שייט במונטנגרו" ומסתיים בדוברוניק. אחת האטרקציות הפופולריות ביותר עבור תיירים הנוסעים למונטנגרו הם סלעי ליידי, שני איים קטנים הממוקמים מול חופי מפרץ קוטור. זה יכול להיות חלק ממסלול הנסיעה שלך אם אתה מבקר במקום דתי מעניין ומשמעותי במונטנגרו בשם מנזר אוסטרוג. תוכלו גם לגלות זאת בטיול יום בעזרת מדריך ומדריך מלשכת התיירות המקומית.

מונטנגרו שוכנת באותו חוף אדריאטי כמו קרואטיה ומאופיינת בהרים גבוהים

בעיירות מימי הביניים שנשתמרו היטב ובמורשת תרבותית עשירה. בין אם אתם מטיילים על חוף הים או מטיילים בהרים, מטיילים בחומות העיר העתיקה או נהנים לחקור, אלבניה היא רק גרסה גדולה יותר של מונטנגרו ומציעה משהו לכל סוג מטיילים. זו אולי לא המדינה האירופית המפורסמת ביותר, אבל יש הרבה אטרקציות לבקר ויעדים לגלות.

מונטנגרו הפכה לאחרונה ליעד פופולרי ומטיילים רבים מודעים למה שיש לה להציע

גם אם היא מחוץ למסלול המפגע של טיול אירופי רגיל. חוף מונטנגרו הוא שכנה מוכרת יותר, ויש סיבה טובה לכך שיעדי התיירות העיקריים שלה יכולים להיות צפופים בקיץ. אם אתה רוצה לנסוע למונטנגרו כשיש פחות אנשים, גם עונת הכתפיים היא זמן טוב.

אזרחים כפולים צריכים לוודא כי בקשת ה- ETIAS שלהם למונטנגרו תושלם מראש

מכיוון שהם ישתמשו בה מאוחר יותר לטיולים באזור שנגן. המגיעים למונטנגרו בשעה זו עשויים להיכנס לדרכונם ולנסוע ליעדם אם הם יכולים להציג את הדרכונים שלהם עם כל התנועות הנדרשות.

מטיילים ממדינות ברשימה הירוקה וברשימה הצהובה למשך 15 יום לפני הגעתם למונטנגרו חייבים לספק תוצאת בדיקה

מטיילים בינלאומיים שאינם תושבים רשאים להיכנס למונטנגרו בכל עת בתנאי שהם נמצאים ברשימה הירוקה ולא שהו במדינה של רשימה ירוקה לפני שנסעו לסרביה, קרואטיה, מקדוניה, סלובניה, בוסניה והרצגובינה, סרביה וקוסובו או קרואטיה וסרביה בתוך אזור שנגן, כנדרש באמנה האירופית לזכויות אדם ובאמנה הבינלאומית לזכויות אזרחיות ומדיניות (ICCPR). מטיילים ממדינות שנמצאות ברשימה הצהובה תוך 15 יום חייבים לבדוק את מצבם של תושבי חוץ ברשימה צהובה עם הגעתם למונטנגרו ולהוסיף אותם לרשימה הצהובה של אותן מדינות. אם אתה רוצה למתוח את היורו שלך ולנסוע למונטנגרו בתקציב, אתה יכול לבקר בכמה מהמקומות הפחות ידועים בפנים. אם אתם חוצים את הבלקן, דמי הביטוח החד-כיווניים יכולים להיות גבוהים, אז קחו אוטובוס מקרואטיה או העברה בדוברובניק ואז קחו רכב במונטנגרו. אזרחי מונטנגרו המעוניינים לבקר במדינות אלו לתקופות ארוכות יותר שאינן מורשות על ידי ETIAS יצטרכו להגיש בקשה לויזת שנגן לפני שהם מבקרים בהן. המחזיק בתעודת נסיעות המחזיק באישור שהייה באיחוד האמירויות הערביות יכול להיכנס לסרביה, קרואטיה, מקדוניה, סלובניה, בוסניה והרצגובינה, סרביה וקוסובו או לקרואטיה וסרביה מבלי שיצטרך לאשר הזמנות נסיעות ומלונות.

האווירה הנינוחה בשילוב עם התרבות האלבנית העשירה הופכים אותה למקום נהדר שלא לצאת ממנו בטיול שלך במונטנגרו

כתרמילאי קצת יותר קשה להגיע לשם, אבל נהדר ליהנות מצד חדש של מונטנגרו ויש לו את אחת מסצנות מועדוני הלילה הטובות ביותר במדינה. יום הבריכה המפואר בפורטו, מועדון החוף של מונטנגרו, הוא עוד תוספת נהדרת לחיים האינטר-טריטוריאליים של מונטנגרים ויש לו סצנת מועדוני לילה שרק ממשיכה עם זה.

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה במונטנגרו מתחילה כאן