מונטנגרו פארק שעשועים

אטרקציה לילדים בטיול משפחתי אל מונטנגרו? הכירו את פארק השעשועים – לונה פארק של מונטנגרו. כל הפרטים כאן!

זוהי בירת מונטנגרו, והרבה נעשה בחוף, אבל אני רוצה להזכיר כמה. זה ישמח את כולם בקבוצה שלך, זה מקום נהדר לטיולים רגליים, רכיבה על אופני הרים, סקי, קיאקים, קיאקים, שייט באגמים קרחוניים, טיולים ועוד.

אתה יכול להישאר בקלוז 'ולבקר בטורדה, שרוב המתנדבים עושים, אבל אתה יכול גם לרכוב על סוסים ולבלות ימים נפלאים עם חברים ובני משפחה. מטבח גרמני ובירה, וגם טעים אוכל גרמני, בירה וכו ', כמו גם כמה מהיינות הטובים ביותר במדינה.

פארק שעשועים זה מוקדש לתרבות ולהיסטוריה של הקפה ומציע מספר אטרקציות מהנות ואינפורמטיביות. הפארק הלאומי מציע 36 אטרקציות לכל הגילאים, ואם תרצו לבקר בפארק מבלי שתצטרכו לדאוג לתחבורה, הוא חינם.

נקודות השיא כוללות פעילויות פופולריות כמו "בית הקפה", בית קפה עם מגוון בתי קפה ובתי קפה, ובית קפה המגיש קפה, תה וקפה.

באחד השבילים המובילים לכיכר תמצאו מכרה מלח-גוגו עם מגוון רחב של אוכל ומשקאות שתוכלו לקנות

בהמשך יש רכבת הרים מרגשת בשם "מכתש", ואם יש לך תקציב, עדיין יש לך אפשרות לרכוב על המפלים המשתוללים, פשוט אל תרכוב. יש כמה נסיעות בדרך, ולחלקם יהיה תשלום קטן עבורם, אבל הם עדיין מהנים.

ביקרתי בשכונת פודגוריצה, המכונה 'יישוב האוהלים' מכיוון שבמהלך מלחמת קוסובו בשנת 1999 רבים הרומאים מקוסובו הסתתרו ביישוב זה וסופקו להם אוהלים.

מזג האוויר היה קר מאוד במהלך ביקורי ובילדים רבים שראיתי לא היו בגדים או נעליים מספקים. עוני רומא במונטנגרו נראה במקומות רבים בעיר פודגוריצה ובאזורים אחרים במדינה.

כפי שגיליתי

מונטנגרו היא מדינה בה ילדים אהובים באופן אוניברסלי ושבה הם עדיין יכולים להסתמך על ההגנה על מבוגרים. הנהרות, האגמים והחופים בפלורידה מציעים למבקרים מגוון פעילויות לילדים ולמבוגרים. פארקים ממלכתיים אלה הם מקומות נהדרים לחקור את שביליהם, ללמוד על ההיסטוריה שלהם ולצפות בחיות בר. הפארק מארח שבילי הרפתקאות רבים ומגוונים

בעונת השיא בקיץ אפשר לשחות באותו יום בריביירת בודווה האדריאטית ולטפס על פסגות האלפים הדינריים

המפלים האינטנסיביים יותר שנחצבים בפנים הסלע גבוה מעל נהר זיטה ונראים הכי טוב במהלך רפטינג מים לבנים דרך המפלים. הגן הוא יותר מיני פארק לאומי, מלא בערוצים עמוקים, צוקים תלולים, צוקים סלעיים ומחשופים סלעיים.

פארק השעשועים נפלא מכיוון שיש בו משהו לכל בן משפחה והוא ממוקם בתוך יער

מה שהופך אותו למפלט מושלם למשפחות עם ילדים. מחנה פול מונטה הוא חוויית הטבע האולטימטיבית עם מסלולי טיול, טיולים רגליים, דיג, קמפינג בשלטים ועוד מגוון פעילויות.

כל הצד של האגם המונטנגרי

הוא גן לאומי ובזמן הזה התגלו יותר מ -3,200 חדשים. בית הקפה Mariposario הוא אחד המקומות הטובים ביותר לביקור והטיולים והאופניים נמצאים בפארק. בקולומביה חיים יותר מ -2,000 מיני פרפרים ולמעלה מ -1,500 פארקים בצורת פרפר. זהו האוסף הגדול ביותר של מיני פרפרים בעולם עם מעל 100 מינים שונים.

אם רכבות הרים הן משהו מיוחד למישהו

יש שבע רכבות הרים ברחבי העולם שיש להן למעשה בלם. לבוס של פארק היידה בהמבורג יש את רכבות ההרים המדהימות ביותר בעולם. שמעתי אי פעם. בפארק בבוטרופ, בין דורטמונד לדיסלדורף, יש אטרקציה קולנועית והיא כל כך פופולרית שהיא הפכה למקום אמיתי להכין תוכניות טלוויזיה וסרטים. כאן תוכלו למצוא רכבות הרים פופולריות בגרמניה, הגדולות והמפורסמות בעולם.

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה במונטנגרו מתחילה כאן