מונטנגרו עם ילדים

בילוי לילדים במונטנגרו – מה צריך לדעת על טיול משפחתי במונטנגרו? איפה לטייל עם ילדים במונטנגרו? כל הפרטים כאן!

מונטנגרו מלאה בטבע והזמן בעיר העתיקה של קוטור הוא כמו מסע בזמן. ממש מחוץ לקוטור נמצא סבטי איוון, שמציע הזדמנויות טיול נהדרות לכל הרמות. אם אתם מחפשים אדרנלין – פעילות שמביאה אתכם לדרך – אחת המדינות הקטנות באירופה כוללת את כל זה, החל מטיולים רגליים ורכיבה על אופני הרים ועד דיג, טיפוס הרים וטיולים רגליים, יש אינספור הזדמנויות הרפתקאות בכל מקום. למונטנגרו יש רכס הרים מרשים, מה שאומר שיש הרבה מה לגלות בטבע – במונטנגרו – למצוא – למצוא – למצוא – למצוא.

למרות שיש מגוון רחב של אפשרויות בילוי לילדים במונטנגרו

ילדים וצעירים לעולם לא ישתעממו. אם אתם מבקרים באזור זה עם ילדים, במיוחד ילדים צעירים, עליכם לנקוט בזהירות רבה ולהתגעגע לאזור זה לחלוטין. ישנן אפשרויות בילוי סטנדרטיות רבות אחרות עבור ילדיך, אך לא נתאר אותם ללא רשותך. חלק מהאזורים הללו מתאימים לילדים בכל הגילאים, בעוד שאחרים מציעים הפסקה מהסתגרות מוחלטת, מכיוון שיש להם הרבה מה לעשות לילדים. המיקומים המשפחתיים הטובים ביותר הם קוטור, בלגרד, סרייבו, פודגוריצה, זאגרב, סווטי איוון, קרקוב וקלדנו.

פירוש הדבר שאסור לבקר אותם בחודשי החורף אם ברצונך לבקר אותם

אך המומחה שלך צריך להיות קרוב ככל האפשר. ילדים צעירים נוסעים למונטנגרו זמן רב, אז כדאי לשקול לנסוע לשם בקיץ, כיוון שהוא עגל על החוף. אם אתם בקיץ, יתכן שתצטרכו לשקול אפשרויות אחרות, כמו קוטור, בלגרד, סרייבו, זאגרב, סווטי איוון, קרקוב וקלדנו. אם הילדים שלך יכולים לנהל את התיור, ישנם מקומות רבים אחרים במונטנגרו שאתה לא רוצה לפספס. מחיר הכניסה הוא 2 אירו למבוגר, לילדים קטנים זה בחינם, וילדים תמיד מתקבלים ללא תשלום. חלק מהסיורים ניתנים להזמנה לילדים, אך ילדים חייבים להיות מתחת לגיל 12, ולכן רק מגבלת הגיל לסיורי קניון חלה. רבים ממקומות אלה אינם מציינים מגבלות גיל כל עוד אתה מבקר עם ילדים.

מונטנגרו עם ילדים היא חוויה מאוד בטוחה, מכיוון שהמדינה ידועה בדרך כלל מאוד ידידותית והיא אחת המדינות היפות ביותר בבלקן.

תושבי הכפר במונטנגרו קשובים מאוד לילדים ועושים כל מאמץ להבטיח שהם יהנו מכל חלקי החג

אם תצאו לחופשה עם ילדים קטנים, תהיו מעוניינים בטיולים. לא בכל המלונות יש פארקי מים או מגרשי משחקים טובים, אז אתה צריך גם לחשוב על בידור וצעצועים. בסרביה אין כל כך הרבה בילויים לילדים, אבל לא כל כך הרבה בילויים לילדים עבור מונטנגרו.

כדי לעזור לך לברר אם אתה רוצה לטבול בחוויה המקומית, תוכל לקרוא עוד על מאכלים אותנטיים במונטנגרו במדריך שלנו.

אם אתם מתכננים חופשה במונטנגרו עם התינוק או הפעוט

עדיף לבחור מלון עם מקלחות שלא כל כך נוח לרחוץ את ילדכם. במידת האפשר, חלק את חופשתך בין אתרי נופש שונים, אך אם התקציב שלך מאפשר, הישאר במלון משפחתי (בקש עריסה לתינוק) במקום להשתמש בשירותי שמרטף. מעבר עם ילד קטן הוא תהליך קשה, כך שאם אתה רוצה לצאת לחופשה במונטנגרו עם ילדים, עליך לקחת תרופות ממדינתך. אתה יכול גם לקחת אספקה ותרופות מהבית אם אתה מתכנן לנסוע למדינה אחרת במונטנגרו.

מלון פולאר סטאר

הוא המלון בו התארחתי באופן אישי ואורחים קודמים רבים שהתארחו במלון זה בהחלט המליצו עליו כמקום הלינה הטוב ביותר למשפחה במונטנגרו. מלון שלושה כוכבים זה מציע חדר ומטבח לנופשים מכל מונטנגרו, אידיאליים להורים שמעדיפים להאכיל את ילדיהם בעצמם. המוזרות המודרנית תעניין ילדים באופן מיידי, אך גם מבוגרים עם ילדים.

כפי שאתה יכול לראות

יש הרבה דברים לראות ולעשות במונטנגרו כדי להעסיק אפילו את הצעירים הנמרצים ביותר. יש הרבה אוכל טעים לנסות ומקומות ידידותיים למשפחות רבים לבקר בהם, אבל בסך הכל הוא ידידותי למשפחה וילדים להפליא. אני שמח לדעת שזו בשום אופן לא רשימה ממצה ויש אינספור מקומות לינה אחרים בשבילך במונטנגרו.

אם אתה חושב לבקר במונטנגרו עם ילדים נגררים

החדשות הטובות הן שיש הרבה מה להעסיק אפילו את הקטנטנים הכי מתוסכלים. ישנן דרכים רבות לעודד את ילדיך לנסוע למונטנגרו, וישנן אפשרויות רבות אחרות העומדות בפניהם. טיולים הם לא רק יעד נופש, אלא גם החופשה המשפחתית המושלמת, שכן הוא מציע מגוון רחב של פעילויות למבוגרים וילדים בכל הגילאים והיכולות.

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה במונטנגרו מתחילה כאן